Vyzkoušejte Choceňskou tatarku!


V roce 16 jsme vám úspěšně představili “poctivě pálivé” tradiční pomazánkové s příchutí papriček Jalapeño, nyní máme pro všechny milovníky dobrých a chutných produktů další dobrou zprávu. Na trh přicházíme s naší vlastní tatarskou omáčkou. Přivítejte lahodnou Choceňskou tatarku!.

Fanoušky zdravé a vyvážené stravy potěšíme informací, že naše novinka je nejen kompletně bez Éček, ale také bez oleje, bez vajec i bez konzervantů. A přesto chutná výtečně. Díky vyvážené směsi koření a lahodně jogurtovému základu pasuje Choceňská tatarka ke všemu, co máte rádi. Zkrátka, je dobrá ke všemu dobrému. A navíc, oproti konkurenci má výrazně snížený obsah tuku. Zatímco ostatní tatarky mají většinou kolem 40 % (i více), novinka z Chocně má tuku pouze 8,3 %! Bez obav s ní tudíž mohou sváteční tabuli ozdobit i ti, kteří se dříve báli “hodovat bez výčitek”.

Novinku zatím najdete v nabídce nezávislého trhu (COOP, Konzum, Jednota, Kubík, Verner…), postupně budou přibývat i jednotlivé řetězce. A samozřejmě ji spolehlivě seženete v naší podnikové prodejně (kontaktní info ZDE). Distribuce je teprve v začátcích, pokud ji ve svém oblíbeném obchodě nenajdete, ptejte se u obsluhy. Ať se pěkně snaží! 🙂

Pro Tatarku chystáme intenzivní online podporu, včetně různých tipů na její široké gastronomické využití. Reklamní poutače s kelímkem a výčtem hlavních předností nové omáčky najdete i v místě prodeje, přímo u regálů.

Udělejte si každý den ještě příjemnější a chutnější. Těšíme se, až naši novinku ochutnáte. A její smetanový tzatzikový bratranec už se zase těší, jak tuhle novou parťačku vezme s sebou v létě na grilovačku. Dobrou chuť!

Přehled obchodů nezávislého trhu s nabídkou Choceňské tatarky – prosinec 2016 (PDF)