Soutěž Sladkosti: startujeme!


Velká podzimní soutěž se sladkými pomazánkami je v plném proudu. A jako obvykle – vyhrává každý!

Aby byl podzim chutnější a veselejší, připravili jsme pro všechny pořádné mlsouny soutěž s Choceňskými sladkými pomazánkami s vanilkou a čokoládou.

Každý soutěžící, který prostřednictvím online formuláře odešle dva unikátní kódy ze soutěžních balení našich vanilkových či čokoládových “Sladkostí”, má šanci vyhrát stylový tablet Samsung (hrajeme celkem o tři), sympatický a praktický foťák Canon (je jich nachystáno přesně deset) anebo si zahrát unikátní český vynález, magickou stolní hru s čísly ABAKU (těch máme připraveno celkem čtyřicet!).

ceny_soutez_pms_website

Navíc, jak je u nás dobrým zvykem, s Choceňskou mlékárnou vyhrává úplně každý. Jakto? Je to jednoduché: všem, kteří správně vyplní soutěžní formulář (včetně dvou kódů ze zakoupených balení pomazánek) a zanechají svoji poštovní adresu, pošleme automaticky malý dárek. Tak slibujeme.

Soutěž probíhá do 15. 12. 2012, kromě poutačů na regálech ve vybraných obchodech a tiskové či online inzerce tuto akci věnovanou “všem, kteří rádi mlsají zdravě a hravě” promujeme například i prostřednictvím rozhlasové kampaně na stanicích Frekvence 1, Evropa 2 nebo Impuls. Spot si můžete poslechnout ZDE.

Soutěžní balení sladkých pomazánek poznáte podle speciálních leporel vlepených na víčkách obalů, unikátní sedmimístné kódy najdete na boku kelímků.
Vícero odeslaných kódů zvyšuje šanci na výhru při závěrečném slosování, takže není nad čím dumat a váhat —-> zkrátka, s chutí do toho!

PS. Dárky a výhry stihneme rozeslat ještě před Vánoci.

soutez_logo_web