Poslední paleta pomazánkového másla


Z výrobního pásu sjela za účasti médií poslední šarže pomazánek ve starých obalech.

posledni_paleta_pomazankoveho_maslaPo téměř 35 letech výroby oblíbeného pomazánkového másla v Chocni to pro nás byla ve středu 16. 4. 2014 vpravdě historická chvíle. Nejen tedy, že jsme pozvali novináře a redaktory, aby spolu s námi byli svědky momentu, kdy z pásů sjedou první nové obaly, ale zároveň jsme se rozhodli poslední paletu starého dobrého pomazánkového másla věnovat Fondu ohrožených dětí, konkrétně nadaci Klokánek, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.
Pro zákazníky se samozřejmě kromě obalu vůbec nic nemění. Normy pro kvalitu tradičního pomazánkového zůstaly stejné, takže v obchodech bezpečně najdete to “své Choceňské” i nadále. Vnímáme nicméně, že kolem povinné úpravy názvu byla celá řada vášní a debat a uvědomujeme si také, že bez vaší přízně a podpory bychom nemohli být s našimi pomazánkami jedničkou na trhu.
Hodláme tudíž v souvislosti s aktuálními změnami symbolicky poděkovat i vám.

Tématická marketingová kampaň, kterou budete moci až do léta potkávat v tiskovinách (inzerce, PR a mediální aktivity), na vybraných online serverech nebo na různých venkovních nosičích, odstartovala sérií sponzoringových spotů pro celoplošné televize (na ukázku se můžete podívat ZDE). Hlavním sdělením kampaně je ujištění, že “Názvy se mění, ale kvalita zůstává”. Neméně důležitou součástí je však i zmíněné poděkování. Protože především “Díky Vám” můžeme v Chocni vyrábět to nejtradičnější pomazánkové.

Níže najdete několik fotografií z předání poslední palety nadaci Klokánek, kterou zastupovala zakladatelka
FOD paní Marie Vodičková. Po úvodním přivítání hostů ředitelem CHM Ing. Pavlem Markem následovala
prohlídka provozu a neformální debata s reportéry.

Sbohem pomazánkové máslo, ať žije Choceňské tradiční pomazánkové!
Jedeme dál. 🙂

Videoreportáž: Youtube kanál CHM