Nuty bodoval v Petrohradě


Čokoládový Nuty si přivezl ocenění z mezinárodního veletrhu PeterFOOD 2015.

Veletrh PETERFOOD je tradiční významnou událostí potravinářského průmyslu. Toto mezinárodní setkání v ruském Petrohradě poskytuje každoročně vystavovatelům možnost kontaktovat nákupčí hlavních obchodních řetězců, většina jednání navíc probíhá přímo na výstavě. Veletrh je zároveň vyhlášenou akcí i v oboru gastronomie
a patří mezi hlavní události pro potravináře v celém Rusku. Stále větší zájem však zaznamenává i ze strany zahraničních producentů.

Veletrhu se tradičně účastní nejvýznamnější oborově zaměřené společnosti z Ruska a zahraničí, které představuji své výrobky v širokém spektru nabídky, od pekařů či rybářů přes výrobce uzenin a mléčných výrobků až například po dodavatele potravinářských strojů nebo obalové techniky.

Zástupci Českomoravského svazu mlékárenského, včetně Choceňské mlékárny, se PETERFOODu zúčastnili již poněkolikáté a tentokrát si kromě zajímavých
a slibných kontaktů přivezli i vzácné ocenění: mezi novinkami ze segmentu mléčných výrobků byl odbornou porotou oceněn náš čokoládovo-oříškový Nuty.

Z certifikátu, který najdete pod článkem, máme radost. Je to důkaz, že naše letošní novinka chutná nejen domácím spotřebitelům. Této skutečnosti hodláme v dohledné době samozřejmě co nejlépe využít. A kam jinam se ještě chystáme naše výrobky exportovat? Možná budete překvapeni. 🙂 Prozradíme brzy. Držte nám palce!